Kontaktid

4.04.17

Aadress: Rüütli 25, 72713 Paide

Infotelefon:  +372 385 9601

Üldine e-posti aadress: info@jarva.maavalitsus.ee

Registri kood: 70001188

 

 

Ametinimetus ja ametijuhend

* tööleping

Nimi ja haridus

 

E-posti aadress

Telefoninumbrid

Lisaandmed

Maavanem

Alo Aasma

alo.aasma@jarva.maavalitsus.ee

385 9640

5599 7763

Vastuvõtuajad:

E 13-17
(eelneval kokku-leppel tel 385 9641)

Maasekretär

Rainer Eidemiller

rainer.eidemiller@jarva.maavalitsus.ee

385 9639

5665 8752

Vastuvõtuajad:

T 14-17

N 8-10

Kantselei /Põhimäärus

Nõunik*

Ants Leppoja

ants.leppoja@jarva.maavalitsus.ee

385 9642

509 7600

kab 314

Dokumendihalduse* vanemspetsialist

Ülle Reisman

ylle.reisman@jarva.maavalitsus.ee

385 9641

5334 1895

kab313

Peaspetsialist

Eret Tischler

eret.tischler@jarva.maavalitsus.ee

385 9638

5390 9731

kab 309

Finantsnõunik

Aili Peetre

aili.peetre@jarva.maavalitsus.ee

385 9620

5341 1280

kab 315

Peaspetsialist perekonnaseisuametnik

Tiia Priidik

tiia.priidik@jarva.maavalitsus.ee

385 9667

5199 2997

kab 229

Rahvastikuregistri spetsialist perekonnaseisuametnik

Kristina Lill

kristina.lill@jarva.maavalitsus.ee

385 9682

kab 227

Arengu- ja planeeringuosakond /Põhimäärus

Juhataja

Triin Tippi

triin.tippi@jarva.maavalitsus.ee

385 9630

520 7938

 

Vastuvõtuajad:

E 8-10

kab 220

Juhataja asetäitja

maatoimingute alal

Lia Pärna

lia.parna@jarva.maavalitsus.ee

385 9617

506 2224

kab 213

Maakondlik koostööjuht Sven Tobreluts sven.tobreluts@jarva.maavalitsus.ee

385 9619

5552 1465

kab 216

Maatoimingute

vanemspetsialist*

Kristel Hommik

kristel.hommik@jarva.maavalitsus.ee

385 9618

kab 214

Peaspetsialist

Merli Virk

merli.virk@jarva.maavalitsus.ee

385 9664

5887 0030

kab 216

Peaspetsialist

Hannele Saksniit

hannele.saksniit@jarva.maavalitsus.ee

385 9613

kab 210

Ühistranspordi inspektor

Hendrik Paimets

hendrik.paimets@jarva.maavalitsus.ee

5666 5547

kab 105

Turismi- ja turundusspetsialist (koosseisuväline) Kairi Rebane kairi.rebane@jarva.maavalitsus.ee 524 3399  

Haridus- ja sotsiaalosakond / Põhimäärus

Juhataja

Kersti Viilup kersti.viilup@jarva.maavalitsus.ee

385 9604

5308 3305

kab 218

Peaspetsialist- alaealiste komisjoni sekretär

Irene Virkoja

irene.virkoja@jarva.maavalitsus.ee

385 9603

5866 6016

kab 211

 

Peaspetsialist 

Anu Puusepp

anu.puusepp@jarva.maavalitsus.ee

385 9606

 

 

 

kab 210

Peaspetsialist Agne Kranach agne.kranach@jarva.maavalitsus.ee

385 9622

5198 0901

 
Peaspetsialist Annely Erm annely.erm@jarva.maavalitsus.ee 385 9611 kab 210