Järva maavalitsuse ajalugu

29.10.17

25. juunil 1917. aastal valiti Järvamaa valijameeste koosolekul 11 liikmeline maakonna maanõukogu. Sama aasta 1. juulil valis maakonnanõukogu viieliikmelise juhatuse eesotsas advokaat Johannes Kreidebergiga. Seda päeva võib pidada Järva maavalitsuse sünnipäevaks.

 

Taasiseseisvumisperioodi  Järva maavanemad:

 

 

 

ALO AASMA

alates 1. november 2014 - 27.oktoober 2017

 

 

 

TIINA ORASTE

(1.10. 2009 - 30.09. 2014)

 

 

ÜLLAR VAHTRAMÄE

(aastatel 2004- 2009)

 

 

THEO AASA

(aastatel 1998-2003)

 

ARVO SARAPUU

(aastatel 1989-1997)

Toimetaja: ANTS LEPPOJA