Uudised ja teated

« Tagasi

Maavanem ja omavalitsuste liidu juht tunnustasid olümpiaadivõitjaid

10.mail tunnustasid Järva maavanem Alo Aasma ja Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatuse esimees Pipi-Liis Siemann vastuvõtul Paide Wabalinna majas maakonna õpilaste aineolümpiaadide tublimaid ja nende õpetajaid.

 

Maavalitsuse haridus-ja sotsiaalosakonna juhataja Kersti Viilup ütles, et tunnustusüritusele olid kutsutud õpilased, kelle piirkondlikul olümpiaadil esikohaks kogutud punktisumma oli vähemalt pool maksimumist. Kokku on selliseid õpilasi 30, kellest 5 saavutas esikohti mitmel olümpiaadil. Vastuvõtule said kutse ka igast olümpiaadidel osalenud koolist vähemalt üks aineõpetaja, kelle õpilased paistsid tulemustega enim silma.

 

Sel õppeaastal korraldati Järvamaal mõõduvõtmisi 17 õppeaine tundmises erinevates vanuserühmades, lisaks õpioskuste olümpiaad. Kui osadel olümpiaadidel võisteldakse klasside kaupa, siis mitmetel kõrvutatakse võimeid kas põhikooli või gümnaasiumi arvestuses. Olümpiaadide tulemustega saab tutvuda Järvamaa omavalitsuste liidu koduleheküljel. http://jarva.ee/olumpiaaditulemused/

 

Järvamaa parimate ainetundjate tunnustusürituse korraldamist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

 

Pildil: tänukirja võtab vastu Türi Ühisgümnaasiumi vene keele õpetaja Elve Laasmaa

 

Pildid sündmusest Järvamaa Eesti südamaa lehel Facebookis.

 

Lisainfo:

 

Kersti Viilup

haridus-ja sotsiaalosakonna juhataja

385 9604

kersti.viilup@jarva.maavalitsus.ee

 

Teate koostas ja pildistas:

 

Ants Leppoja

kantselei nõunik

385 9642

509 7600

ants.leppoja@jarva.maavalitsus.ee

www.jarva.maavalitsus.ee

www.facebook.com/jarvamaa