Uudised ja teated

« Tagasi

Sakret ja maavalitsus tähistavad sünnipäeva ühiselt

Tähistamaks Sakreti tehase 10. ja Järva maavalitsuse 100. sünnipäeva, kingivad tehas ja maavalitsus  laupäeval, 15. juulil toimuval Paide järvepäeval  liivaskulptuure ehitavatele võistkondadele liiva ning  skulptor Rait Pärgi käe all valmiva ligi kahemeetrise Paide vallitorni kujutava liivaskulptuuri.


„Järvamaa ettevõttena peab Sakret oluliseks kohalikes ettevõtmistes kaasalöömist. Liivaskulptuuride tegemisega anname oma panuse kogukonna tegevustesse ja tähistame ühtlasi oma Järvamaa tehase kümnendat sünnipäeva," ütles Sakreti tegevjuht Kaspars Pacēvičs. Kümne aasta eest, 13. juulil 2007 käivitas ehitusmaterjalitootja Sakret Mäos Eesti ühe suurima kuivsegude tehase. Lisaks tootmisele on Sakretil Mäos tootearenduse labor.


"Kuna Järva maavalitsus tähistab juulis oma 100. sünnipäeva, siis üritame seda teha, pannes õla alla võimalikult mitmekülgsetele üritustele ja ettevõtmistele, millest paljud inimesed osa saaksid,"  ütles Järva maavanem Alo Aasma. Maavanem sõnul on maavalitsuse juubelikuu tippsündmuseks kujunemas juuli lõpus ühel Järvamaa maisipõllul avatav Järvamaa kontuuri, teedevõrgu ning vallakeskustega maisilabürint.

 

Lisainfo:

 

Alo Aasma

Järva maavanem

5599 7763

alo.aasma@jarva.maavalitsus.ee